Kabare Gösterileri

Abartılı ışıltılı kostümleri yetenekli sanatçılarıyla muhteşem kabare gösterileri izleyebilirsiniz. PattayaPlaj’ında dünyaca ünlü kabare gösterileri yapılmaktadır. İnanılmaz koreografiler eşliğinde, renkli ışıklandırmalar, kaliteli ses teknikleriyle en iyi gösterilerini siz izleyicilerine sunmak için beklemektedirler. 
Gösteriler büyük sahneler üzerinde sergilenir. Ladyboy kabare gösterisi dünya çapında bir üne ulaşmıştır. Alcazar , Alangkarn ve Tiffany başlıca büyük Showların başında gelir.

Alcazar Kabare Gösterisi

Tayland'ın önde gelen ladyboy kabarelerinden biri Alcazar kabare’dir.20 yıldan fazla bir zamandır izleyicilere en iyi ve eğlenceli gösteriler sunuyorlar.400 yetenekli sanatçısı , başarılı ses , ışık gösteriyle izlenmeye değer bir showdur.
Göz kamaştırıcı kıyafetler , makyajlar ve danslarla izleyicileri büyülüyorlar.
Tiffany Kabare’ye giderek muhteşem bir Ladyboy gösterisi izleyebilirsiniz. Sizin için oldukça faklı ve güzel bir deneyim olacaktır.

Alangkarn Kabare Gösterisi

Başarılı ışık ve ses sistemine sahip , profesyonel sanatçılar eşliğinde izleyicilere muhteşem anlar yaşatan başarılı bir gösteridir. Pattaya’nın sıcak ve kültürel dokusunu yansıtır.
Kültürel temalı tiyatrolar , sirk , müzikal ve dünya standartlarında sahne gösterileri yapılır. Bu muhteşem gösteriler hepsini iç içe barındırıyor. İki saatlik sürede Tay kültürü, gelenekleri, tüm yönleriyle izleyiciyle paylaşılıyor.
Hiçbir masraftan kaçınmadan hazırlanan setler , çok özel ve başarılı lazer gösterileri , ses efektleri , hava akrobasisi, göz alıcı danslar için ziyaretçilerini bekliyor. Oldukça ilgi ve beğeni gören gösteri olma unvanını hak ediyor.
Günlük: 17: 30-23: 00 Çarşamba hariç

Tiffany Kabare Gösterisi

28 yılı aşkın bir süredir Tayland’ın Laydboy gösterileri Tiffany Show’da yer alıyor.1000 koltuk kapasitesiyle , yetenekli sanatçılarıyla çok başarılı bir yere sahiptir.
Macera ve romantizmin anlatıldığı bir masal havası vardır. Göz alıcı parlak kostümler, ladyboys ile sahne setleri bir araya gelerek başarılı bir bütünlük oluşturmuştur.
Ses, renk, ışık, Kore dansları, muhteşem Broadway ve Bollywood tarzı müzikal şarkıları ve dansları , size geniş bir yelpazede muhteşem bir deneyim yaşatır.