Pattaya Park

Beş yıldızlı restoranlar , otel , eğlenceli su parkı ve lunaparkın olduğu büyük ve geniş bir eğlence alanıdır.
Şehrin Pratumnak bölgesinde ikonik 240 metrelik kulenin altında yer alır .Üç farklı bölüme ayrılmış park aileler içim oldukça ideal bir yerdir.Kulenin 360 derecelik manzarası eşliğinde yemeğinizin tadını çıkarabilirsiniz.Su havuzunda bir çok kaydırak ve eğlence oyunları bulunur.
Su parkında serinleyebilir ve eğlenebilirsiniz.240 metre yüksekliğinde kule , oldukça iyi bir gözlem kulesidir. Kule’den Pattaya’yı 360 derecelik açıyla izleyebilirsiniz. Uluslararası hizmet veren büfe ve üç döner restorana sahiptir.
Su parkı ve eğlence parkı da birbirinden ayrıdır. Pattaya plajı boyunca ailenizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilecek bir çok eğlenceli aktivite bulabilirsiniz.Seyyar satıcılardan plaj sandalyeleri ve ihtiyacınız olabilecek farklı şeyler bulabilirsiniz.
Açılış Saatleri : 10:00-19:00 Yer : Thappraya Yol Soi 12, Phratumnak Tel : +66 (0) 3 836 4110

Pattaya Park 
Çocuklu aileler yada eğlence seven yetişkinler için oldukça eğlenceli ve güzel bir Lunapark vardır. Su parkında dev bir su kaydırağı ve jakuzi bulunur. Maceracı ruhlar için rollercoaster ,Viking,atlıkarınca ,bulunur.Güvenli bir şekilde kuleden atlayışlar yapabilmenizde mümkün.Kule’de bulunan üç döner restoranın birinde yemek yiyebilir , çok iyi vakit geçirebilirsiniz.Uluslararası açık büfede akşam ve öğle yemekleri için , deniz ürünlerini tercih edebilirsiniz. Kule size sunduğu eşsiz manzarası eşliğinde yemeğinizi yiyebilirsiniz.İsterseniz sadece oturup manzarayı izleyebilirsiniz.
Su Park Açılış Saatleri : 11: 00-22: 00 (Pattaya Park Tower), 10: 00-19: 00 (Fun Park)
Yer : Thappraya Yolu, Jomtien Beach