Pattaya Sualtı Dünyası

Sualtı Dünya’sında ki muhteşem hayatı görmek için oldukça eğlence ve güzel bir aktivite dalış yapmak.Pattaya ve çevresinde olağanüstü deniz yaşamını görmek için size çok güzel bir imkan sunuyor Sualtı Dünyası .

Köpekbalıkları ,vatozlar , deniz su samuru ve kaplumbağalar bunun yanında 200 ‘Den fazla deniz canlısı türü görmeniz mümkün.Deniz canlılarını yakından seyretmenin yanı sıra onları besleme şansına da sahipsiniz.

Pattaya’nın en heyecan verici akvaryumunda ,okyanustan getirilen renkli resifler , kayalar , kumlar da buraya getirilerek sergileniyor.
Dünya’nın en güzel okyanus zenginliklerinin bulunduğu Sualtı Dünya’sında deniz canlılarını yakından izleyebilir ve besleyebilirsiniz.Sizin için hayvanlarla bütünleşmek oldukça keyifli ve eğlenceli bir aktivite olacaktır.

Su samurları , yurt dışından da getirilen vatozlar , 200 ‘den fazla tür ve 2.500 deniz hayvanı sizi bekliyor.Bambu köpekbalığı , deniz kaplumbağaları , mavi benekli vatozlar , deniz yıldızları, ıstakoz göreceklerinizden sadece bazılarıdır.

Mercanlar , denizaltı bitkileri , anemon ‘nu vitrinde görebilirsiniz.Akvaryumda canlı besleme gösterileri özellikle çocuk izleyiciler için oldukça keyifli olacaktır. Köpekbalığı ve su samuru besleme bu gösterilerin başlıcalarıdır. Keyifli ve güzel saatler geçirmek istiyorsanız Su Altı dünyası sizin için oldukça güzel ve eğlenceli bir seçenek olacaktır.

Açılış Saatleri: 9:00-18:00
Yer: 22/22 Sukhumvit Yolu, Jomtien
Tel: +66 (0) 3 875 6877
Mevcut Tur: Sualtı Dünyası Pattaya