The Zign Hotel

The Zign Hotel

Zign Hotel Pattaya, 12 Nakluar Road yolu üstünde bulunur. Asyanın en büyük Beach Resort otellerinden biridir. Beş yıldızlı bir oteldir. Otele yürüme mesafesinde Naklua Plajı yer alır. Her Pazar kurulan popüler Naklua Market’te taze yiyecek, giysi,çanta, Dvd ve daha bir çok ihtiyaç malzemesi bulabilirsiniz.
Otel tasarımında daha çok Budist ve Hindu motifler kullanılmıştır. Aileniz ve sevdiklerinizle zaman geçirebileceğiniz Lan Pho Kamu Park, bir çocuk oyun alanı ve fitness yeri vardır.

Zign Hotel’de 959 oda ve suit yer alır.Hepsinde bir küvet,banyo malzemeleri,komple klima,kablo kanalları,Tv,Dvd oynatıcı,mini bar, yer alır.
Otel Özellikleri: Bar / Bar / Bekleme Salonu, Sitede Doktor, Döviz, Yüksek Hızlı İnternet ,Jakuzi ,Çamaşırhane, Limuzin Servisi, Restoran, Yüzme Havuzu, Balkonlu Oda, Ziyafet İmkanları, Sahil bulunur.

Oda Özellikleri: Klima, Küvet Mini bar / buzdolabı, Çelik kasa, Televizyon, VCD / DVD Oynatıcı, Bebek Yatağı Kablo / Uydu TV CD çalar, Çay / Kahve tesisleri, Saç Kurutma Makinesi ,ATT / Direkt Hatları, Güvenlik Keycard, Telefon Sesli ,Wi-Fi İnternet Bağlantısı bulunur.